Publications Office of the EU
Фpaнция-Haubourdin: Застраховки "Злополука" и "Заболяване" - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Haubourdin: Застраховки "Злополука" и "Заболяване"

  • Публикувано
    30/09/2022
  • Срок
    28/10/2022
  • Отваряне на оферти
    28/10/2022
  • Възложено
    26/12/2022
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
ville d'haubourdin
Място на изпълнение
NUTS code: FRE11 Nord
Местоположение на купувача
NUTS code: FRE11 Nord
Стопански сектор (основен код по CPV)
66512000 Застраховки "Злополука" и "Заболяване"
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,000,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
201,354.93 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
22-07
Описание

assurances statutaires et Risques ANNEXES 2023

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: ville d'haubourdin
Пощенски адрес: 11 rue Sadi Carnot
Град: Haubourdin
Код по NUTS: FRE11
Пощенски код: 59320
Държава: FRA
Основен адрес: https://www.haubourdin.fr/
По електронен път чрез:
https://marchespublics596280.fr/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
28/10/2022 14:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.