Publications Office of the EU
Иcпaния-Tarazona: Услуги по събиране на твърди отпадъци в населените места - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Tarazona: Услуги по събиране на твърди отпадъци в населените места

  • Публикувано
    04/05/2021
  • Отменено
    11/05/2021
  • Отваряне на оферти
    14/06/2021
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Място на изпълнение
NUTS code: ES243 Zaragoza
Местоположение на купувача
NUTS code: ES243 Zaragoza
Стопански сектор (основен код по CPV)
90511100 Услуги по събиране на твърди отпадъци в населените места
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,620,190.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
122/2021
Описание

Recogida y transporte a centro de tratamiento y/o eliminación de residuos sólidos urbanos de los municipios de la comarca de Tarazona y el Moncayo.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Национален регистрационен номер: P5000029H
Пощенски адрес: Plaza Carmen Viejo, 14
Град: Tarazona
Код по NUTS: ES243
Пощенски код: 50500
Държава: ESP
Лице за контакт: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Основен адрес: https://contrataciondelestado.es
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
14/06/2021 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
1,620,190.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.