Publications Office of the EU
Чехия-Hora Svatého Šebestiána: Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Чехия-Hora Svatého Šebestiána: Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива

  • Публикувано
    11/09/2018
  • Срок
    16/10/2018
  • Отваряне на оферти
    16/10/2018
  • Възложено
    01/01/2019
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Městské lesy Chomutov
Място на изпълнение
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
77200000 Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
9,968,650.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
10,271,030.50 CZK
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
36
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Provádění lesnických činností, zejména pěstebních a těžebních činností, v roce 2019 na základě uzavřené písemné rámcové smlouvy.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Městské lesy Chomutov, příspěvková organizace
Национален регистрационен номер: 46790080
Пощенски адрес: Hora Svatého Šebestiána 90
Град: Hora Svatého Šebestiána
Код по NUTS: CZ042
Пощенски код: 431 82
Държава: CZE
Лице за контакт: Petr Markes
Основен адрес: www.lesy-cv.cz
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с several оператори
Условия за отваряне на оферти (дата)
16/10/2018 13:00
Място на изпълнение
Код по СРV

77200000 - Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива

77231600 - Услуги по залесяване

45200000 - Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях

45000000 - Строителни и монтажни работи

45230000 - Строителни и монтажни работи по общо изграждане на проводи и на пътища, релсови пътища и самолетни писти

77211000 - Услуги, свързани с дърводобива

77210000 - Услуги, свързани с дърводобива и горските разсадници

45233000 - Строителни работи по изпълнение на основа на пътна настилка и настилка на пътища

Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.