Publications Office of the EU
Рамково споразумение за услуги за изпълнение - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Рамково споразумение за услуги за изпълнение

  • Публикувано
    27/04/2026
  • Срок
    27/05/2026
  • Отваряне на оферти
    27/05/2026
  • Възложено
    22/06/2026
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
BG BAU - Berufsgenossenschaft der Bauwirtschaft
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE300 Berlin
Стопански сектор (основен код по CPV)
63120000 Услуги по складиране и съхраняване на товари
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
8,000,000.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Предмет на настоящата покана за участие в търг е съхранението, опаковането и изпращането на строителни, рекламни и информационни материали (услуги за изпълнение) до различни пунктове за доставка в Германия и други европейски държави (напр. Швейцария, Австрия). Инвентарният контрол и уведомяването за поръчки трябва да бъдат възможни за клиента чрез онлайн връзка (фронтенд / универсален магазин) към системата на доставчика. Въз основа на инструктаж от страна на клиента изпълнителят трябва да създаде готов за производство универсален магазин с фронтенд до 01.02.2027 г. Считано от 1.1.2027 г. поръчките се приемат без предварителна заявка (започване на редовен превоз).

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.subreport.de/E87912728
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.subreport.de/E87912728
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
27/05/2026 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Aus den vier ermittelten Punktwerten wird abschließend ein arithmetischer Mittelwert gebildet.
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
8,000,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: atrikom fulfillment Gesellschaft für Projekt-Dienstleistungen mbH
Пощенски адрес:
Град: Ginsheim-Gustavsburg
Пощенски код: 65462
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.