Publications Office of the EU
Фpaнция-Onet-le-Château: Застрахователни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Onet-le-Château: Застрахователни услуги

  • Публикувано
    10/05/2021
  • Срок
    07/06/2021
  • Отваряне на оферти
    07/06/2021
  • Възложено
    01/07/2021
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Commune d'Onet-le-Château
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FRJ22 Aveyron
Стопански сектор (основен код по CPV)
66510000 Застрахователни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,099,775.64 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
6
Референтен номер на търга
2021-12
Описание

Souscription d'assurances.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Commune d'Onet-le-Château
Пощенски адрес: 12 rue des Coquelicots
Град: Onet-le-Château
Код по NUTS: FRJ22
Пощенски код: 12850
Държава: FRA
Основен адрес: http://www.onet-le-chateau.fr
По електронен път чрез:
http://www.e-occitanie.fr
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/06/2021 14:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.