Publications Office of the EU
Обединено кралство-Newport: Услуги на здравеопазването - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Обединено кралство-Newport: Услуги на здравеопазването

  • Възложено
    23/07/2018
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Isle of Wight Council
Място на изпълнение
NUTS code: UKG13 Warwickshire
Местоположение на купувача
NUTS code: UKG13 Warwickshire
Стопански сектор (основен код по CPV)
85100000 Услуги на здравеопазването
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
268.38
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
268.38 GBP
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

RH — Physical support: personal care support (65+).

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
268.38
Окончателна договорна стойност
268.38 GBP
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: St Vincents Care Homes Ltd
Пощенски адрес: 10 Pier Street, Lee on the Solent
Град: Gosport
Пощенски код: PO13 9LD
Държава: GBR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.