Publications Office of the EU
Полша-Wałbrzych: Медицински консумативи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Wałbrzych: Медицински консумативи

  • Публикувано
    25/05/2020
  • Срок
    26/06/2020
  • Отваряне на оферти
    26/06/2020
  • Възложено
    03/07/2020
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Specjalistyczny Szpital im. dr. Alfreda Sokołowskiego
Място на изпълнение
NUTS code: PL Polska
Местоположение на купувача
NUTS code: PL Polska
Стопански сектор (основен код по CPV)
33140000 Медицински консумативи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,204,634.00 PLN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
7
Референтен номер на търга
Zp/26/PN-25/20
Описание

Liczba pakietów – 7:
— pakiet nr 1 – opatrunki specjalistyczne,
— pakiet nr 2 – jednorazowa rękojeść staplera endoskopowego,
— pakiet nr 3 – ściereczki jednorazowego użytku do mycia stołów operacyjnych,
— pakiet nr 4 – elektrody do termolezji,
— pakiet nr 5 – sterylna osłona na uchwyty lampy operacyjnej,
— pakiet nr 6 – ubrania operacyjne jednorazowego użytku,
— pakiet nr 7 – kasetki histopatologiczne.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://platformazakupowa.pl/zdrowie_walbrzych
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
26/06/2020 09:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.