Publications Office of the EU
Норвегия-Bergen: Строителни и монтажни работи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Норвегия-Bergen: Строителни и монтажни работи

  • Публикувано
    11/04/2022
  • Срок
    19/08/2022
  • Възложено
    21/10/2022
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Bergen kommune - Etat for utbygging
Място на изпълнение
NUTS code: NO0A2 Vestland
Местоположение на купувача
NUTS code: NO Norge
Стопански сектор (основен код по CPV)
45000000 Строителни и монтажни работи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
369,599,900.00 NOK
Референтен номер на търга
2018/30697
Описание

Bergen municipality, the Agency for Development hereby invites tenderers to a tender contest for a turnkey contract for project U2600 Garnes comprehensive school,

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://permalink.mercell.com/176518101.aspx
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
369,599,900.00 NOK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Skanska Norge AS (hovedenhet)
Пощенски адрес: Lakkegata 53
Град: OSLO
Пощенски код: 0187
Държава: NOR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.