Publications Office of the EU
Полша-Wejherowo: Ръчни инструменти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Wejherowo: Ръчни инструменти

  • Публикувано
    23/02/2018
  • Срок
    13/04/2018
  • Възложено
    22/05/2018
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Powiat Wejherowski
Място на изпълнение
NUTS code: PL Polska
Местоположение на купувача
NUTS code: PL Polska
Стопански сектор (основен код по CPV)
44510000 Инструменти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
91,219.15 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
69,960.00 PLN
Референтен номер на търга
PZS4.070.3.2.2.1.2018.EC
Описание

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych narzędzi, które stanowiły będą.
Wyposażenie stanowiska pracy dla uczniów Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie.
Dla 120 uczniówki.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not specified
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
91,219.15 PLN
Окончателна договорна стойност
69,960.00 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Z.U.H. ELKOT Krzysztof
Пощенски адрес:
Град: Kilece
Пощенски код: 25-540
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.