Publications Office of the EU
Фpaнция-Страсбург: Услуги на националната поща, куриерски услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Страсбург: Услуги на националната поща, куриерски услуги

  • Публикувано
    12/03/2021
  • Срок
    29/03/2021
  • Възложено
    01/08/2021
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
ELECTRICITE DE STRASBOURG
Място на изпълнение
NUTS code: FRF1 Alsace
Местоположение на купувача
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Стопански сектор (основен код по CPV)
64100000 Услуги на националната поща, куриерски услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
2021-17
Описание

Le marché concerne des services de dématérialisation externalisée de courriers entrants et de mise à disposition des documents dématérialisés et des données associées. Les courriers entrants concernent notamment des documents standards (lettres, LRAR, contrats, factures,…) mais également des chèques et attestations énergies, des chèques bancaires, des TIP, des documents de relève de compteurs et d’autres documents particuliers qui font l’objet d’un traitement spécifique y compris copie fiable, tel que décrit dans le cahier des charges. Les courriers non numérisables sont à retourner en l'état à ELECTRICITE DE STRASBOURG.
Les documents numérisés et les données associées sont mis à disposition dans un workflow et dans des outils informatiques existants d’ELECTRICITE DE STRASBOURG .

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Électricité de Strasbourg
Национален регистрационен номер: 558501912
Пощенски адрес: 26 boulevard du Président Wilson
Град: Strasbourg
Код по NUTS: FRF11
Пощенски код: 67000
Държава: FRA
Лице за контакт: Eddy Faullimmel
Основен адрес: http://www.es.fr
По електронен път чрез:
https://portal.pages.es.fr/portal/web/portal,sourcing,publicconsultation,PortalGuestPublicConsultationList.vm
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Groupement momentané d'entreprises solidaires XELIANS ARCHIVAGE XELIANS DIGITAL MAARCH
Пощенски адрес: 15 avenue marcelin Bertholot
Град: VILLENEUVE LA GARENNE
Пощенски код: 92390
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.