Publications Office of the EU
Фpaнция-Лион: Предпазна екипировка - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Лион: Предпазна екипировка

  • Публикувано
    16/01/2023
  • Срок
    16/02/2023
  • Отваряне на оферти
    16/02/2023
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
region auvergne rhone alpes
Място на изпълнение
NUTS code: FRK Auvergne-Rhône-Alpes
Местоположение на купувача
NUTS code: FRK Auvergne-Rhône-Alpes
Стопански сектор (основен код по CPV)
18143000 Предпазна екипировка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
600,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
DAF_2022_000462
Описание

il s'agit d'un accord-cadre en lot unique. Le présent accord cadre est réalisé au profit des adhérents de la centrale d'achat dans le cadre des activités d'achat centralisées de la région et pour les besoins propres de la région. L'Accord-Cadre donne lieu à l'émission de bons de commande sans montant minimum annuel et avec un montant maximum annuel défini à 150 000euro(s) (H.T.). L'Accord-Cadre sera attribué à un seul titulaire. Les quantités indiquées dans le Bordereau des Prix Unitaires le sont à titre indicatif

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2023_bULM_ZVx9J
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
16/02/2023 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
600,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.