Publications Office of the EU
F-Ница: Маси с Х (рентгенови) лъчи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

F-Ница: Маси с Х (рентгенови) лъчи

  • Възложено
    19/03/2011
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
33111100 Маси с Х (рентгенови) лъчи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
300,585.28 EUR
Референтен номер на търга
2010-013-BIO
Описание

Fourniture d'une salle de radiologie pour urologie, la maintenance, les accessoires, les consommables associés.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV

33111100 - Маси с Х (рентгенови) лъчи

33140000 - Медицински консумативи

Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
300,585.28 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.