Publications Office of the EU
„Определяне на изпълнител за извършване на дейности по ремонт и поддържане на улици в гр. Поморие и кв. Каменар и общински път №BGS1142 - гр. Поморие“ - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Определяне на изпълнител за извършване на дейности по ремонт и поддържане на улици в гр. Поморие и кв. Каменар и общински път №BGS1142 - гр. Поморие“

  • Публикувано
    12/09/2024
  • Срок
    10/10/2024
  • Отваряне на оферти
    11/10/2024
  • Възложено
    09/02/2025
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
ОБЩИНА ПОМОРИЕ
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: BG341 Бургас
Стопански сектор (основен код по CPV)
45233142 Работи по ремонт на пътища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
500,000.00 BGN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
425067
Описание

Предмет на настоящата обществена поръчка е извършването на ремонт и поддържане (превантивно, текущо, и ремонтно-възстановителни работи при аварийни ситуации) на 47,008 км., както следва: улици в гр. Поморие с дължина - 38,708км. кв. Каменар - 6,700 км. общински път №BGS1142 - гр. Поморие - 1,600км. Описание на видовете СМР и дейности е представено в Приложение № В – Видове СМР и дейности.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://app.eop.bg/today/425067
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://app.eop.bg/today/425067
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
11/10/2024 13:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Обществената поръчка се възлага въз основа на „най – ниска цена”. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най – ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП.
Прогнозна стойност
500,000.00 BGN
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ЩРАБАГ ЕАД
Пощенски адрес:
Град: гр. София
Пощенски код: 1309
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.