Publications Office of the EU
Location de véhicules avec chauffeurs pour le transport des agents, des partenaires et des bénéficiaires de la Région Normandie - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Location de véhicules avec chauffeurs pour le transport des agents, des partenaires et des bénéficiaires de la Région Normandie

  • Публикувано
    30/05/2024
  • Срок
    28/06/2024
  • Отваряне на оферти
    01/07/2024
  • Възложено
    06/12/2024
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Région Normandie
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FRD11 Calvados
Стопански сектор (основен код по CPV)
60100000 Пътни транспортни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,040,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
5
Референтен номер на търга
2024-FCS-DMG-0088
Описание

L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande. Chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Les lots 1 et 2 seront attribués à un maximum de 4 opérateurs économiques et les lots 3, 4 et 5 seront attribués à un maximum de 3 opérateurs économiques (sous réserve d'un nombre suffisant d'offres régulières, acceptables et appropriées)

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1473976
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1473976
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
01/07/2024 09:30
Място на изпълнение
Код по СРV
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.