Publications Office of the EU
Фpaнция-Laval: Застраховка "Щети на имущество" - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Laval: Застраховка "Щети на имущество"

  • Публикувано
    27/09/2018
  • Срок
    05/11/2018
  • Отваряне на оферти
    05/11/2018
  • Възложено
    24/12/2018
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Centre hospitalier de Laval
Място на изпълнение
NUTS code: FRG03 Mayenne
Местоположение на купувача
NUTS code: FRG03 Mayenne
Стопански сектор (основен код по CPV)
66515200 Застраховка "Щети на имущество"
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
200,035.72 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
365,266.12 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
AO_ASSURANCE_DAB_ET_STAT_2018_06
Описание

Prestation d'assurances dommages aux biens et risques statutaires pour le Centre hospitalier de Laval.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.achat-hopital.com/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/11/2018 14:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.