Publications Office of the EU
Норвегия-Sandefjord: Леки автомобили - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Норвегия-Sandefjord: Леки автомобили

  • Публикувано
    19/02/2014
  • Срок
    31/03/2014
  • Отваряне на оферти
    04/04/2014
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Sandefjord kommune v/VOIS
Място на изпълнение
NUTS code: NO091 Vestfold og Telemark
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
34110000 Леки автомобили
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
50,000,000.00 NOK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
14/465
Описание

VOIS intends to enter into framework agreements for service vehicles for the participating municipalities with underlying activities. The participants are divided into 6 zones. Vehicles are divided into 11 groups with underlying variation with respect to fuel (petrol/diesel, hybrid and electrical). The aim is to enter into agreements for both purchase and leasing within each variation. For further information refer to the tender documents.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с several оператори
Условия за отваряне на оферти (дата)
04/04/2014 00:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
50,000,000.00 NOK
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.