Publications Office of the EU
CZ-České Budějovice: Информационни системи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

CZ-České Budějovice: Информационни системи

  • Публикувано
    16/03/2011
  • Срок
    21/04/2011
  • Отваряне на оферти
    22/04/2011
  • Възложено
    28/06/2011
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
48810000 Информационни системи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
38,000,000.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
34,467,315.00 CZK
Референтен номер на търга
OŘ NIS 2011
Описание

Předmětem této veřejné zakázky je poskytnutí licencí nemocničního informačního systému (dále též jen „NIS“) na dobu neurčitou, provedení implementace NIS a poskytování služeb správy, uživatelské podpory a údržby NIS a služeb správy, servisu a údržby hardware na dobu neurčitou, to vše v souladu s platnou právní úpravou, zejména zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon), v platném znění, a v souladu s provozními předpisy zadavatele, včetně případných veškerých souvisejících činností v rozsahu blíže vymezeném zadávací dokumentací.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
22/04/2011 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
38,000,000.00 CZK
Окончателна договорна стойност
34,467,315.00 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.