Publications Office of the EU
Гepмaния-Магдебург: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на училища - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Гepмaния-Магдебург: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на училища

  • Публикувано
    09/10/2014
  • Срок
    28/11/2014
  • Отваряне на оферти
    28/11/2014
  • Възложено
    08/01/2015
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
LB Bau- und Liegenschaftsmanagement Sachsen-Anhalt, Zentrale Vergabestelle, Sitz NL Nord-West
Място на изпълнение
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45214200 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на училища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
92,800.37 EUR
Референтен номер на търга
SDL 438-14
Описание

Sanierung der Förderschule für Körperbehinderte, Murmansker Straße 16, 06130 Halle (Saale).
Trockenbauarbeiten.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Landesbetrieb Bau- und Liegenschaftsmanagement Sachsen-Anhalt, ZVS, NL Nord-West
Пощенски адрес: Postfach 3964
Град: Magdeburg
Пощенски код: 39014
Държава: DEU
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
28/11/2014 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
92,800.37 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Bausanierung Buschendorf
Пощенски адрес: Dragsdorfer Dorfstraße 1
Град: Schnaudertal OT Dragsdorf
Пощенски код: 06712
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.