Publications Office of the EU
P-Angra do Heroísmo: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на училища - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

P-Angra do Heroísmo: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на училища

  • Публикувано
    07/06/2011
  • Срок
    02/08/2011
  • Отваряне на оферти
    03/08/2011
  • Възложено
    12/04/2012
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45214200 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на училища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
6,000,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
10,499,403.34 EUR
Референтен номер на търга
Concurso Público n.º3/2011-SREF/DREF
Описание

A empreitada consiste na construção do corpo do auditório da escola secundária domingos rebelo.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
03/08/2011 10:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
6,000,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
10,499,403.34 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Consórcio Marques, SA, Somague-Ediçor, Engenharia, SA, Tecnovia-Açores-Sociedade de Empreitadas, SA
Пощенски адрес: Rua Joaquim Marques, nº 34
Град: Ponta Delgada
Пощенски код: 9501-950
Държава: PRT

Официално наименование: Consórcio Marques, SA, Somague-Ediçor-Engenharia, SA, Tecnovia-Açores - Sociedade de Empreitadas, SA
Пощенски адрес: Rua Joaquim Marques, nº 34
Град: Ponta Delgada
Пощенски код: 9500-950
Държава: PRT
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.