Publications Office of the EU
Гъpция-Атина: Уреди за томография - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гъpция-Атина: Уреди за томография

  • Публикувано
    12/11/2011
  • Срок
    09/01/2012
  • Отваряне на оферти
    10/01/2012
  • Възложено
    20/12/2013
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
1η Υ.ΠΕ. Αττικής ΓΝΝΘΑ "Η Σωτηρία"
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
33115000 Уреди за томография
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
528,455.28 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
649,440.00 EUR
Референтен номер на търга
31228/09-11-2011
Описание

Προμήθεια 1 συστήματος αξονικής τομογραφίας 64 τόμων (τύπος Ι)

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not specified
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
10/01/2012 11:00
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
528,455.28 EUR
Окончателна договорна стойност
649,440.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ΦΙΛΙΠΣ Ελλάς ΑΕΒΕ
Пощенски адрес: Τζαβέλλα 1-3
Град: Αθήνα, Χαλάνδρι
Пощенски код: 152 31
Държава: GRC
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.