Publications Office of the EU
PL-Strzelce Opolskie: Услуги по предоставяне на кредит - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Strzelce Opolskie: Услуги по предоставяне на кредит

  • Публикувано
    27/07/2011
  • Срок
    01/09/2011
  • Отваряне на оферти
    01/09/2011
  • Възложено
    28/09/2011
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: PL524 Opolski
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
66113000 Услуги по предоставяне на кредит
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,472,208.33 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,702,966.77 PLN
Референтен номер на търга
ZP.271.1.11.2011
Описание

Przedmiotem zamówienia jest udzielenie Gminie Strzelce Opolskie kredytu długoterminowego, przeznaczonego na częściowe sfinansowanie zadań inwestycyjnych i remontowych realizowanych lub planowanych do realizacji przez Gminę Strzelce Opolskie.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
01/09/2011 09:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
2,472,208.33 PLN
Окончателна договорна стойност
2,702,966.77 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: BRE BANK SA Oddział Korporacyjny Opole
Пощенски адрес: ul. Książąt Opolskich 29
Град: Opole
Пощенски код: 45-005
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.