Publications Office of the EU
Фpaнция-Париж: Услуги по оказване на техническа помощ - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Париж: Услуги по оказване на техническа помощ

  • Публикувано
    27/09/2014
  • Срок
    05/11/2014
  • Отваряне на оферти
    05/11/2014
  • Възложено
    22/01/2015
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Sipperec
Място на изпълнение
NUTS code: FR10 Île de France
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
71356200 Услуги по оказване на техническа помощ
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
400,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
400,000.00 EUR
Референтен номер на търга
14S032
Описание

Le marché porte sur une mission d'assistance stratégique et technico-économique relative à la mise en œuvre de la compétence «Électricité» du Syndicat. Cette assistance comporte principalement trois domaines d'intervention et d'apport:
— la «distribution publique d'électricité» (valorisation de la concession, suivi des différents aspects de l'exécution du contrat, redevances, éligibilité, extension des utilisations du réseau (CPL), qualité, impact pour les collectivités concédantes et les citoyens-usagers de la construction et de l'évolution du Tarif d'utilisation des réseaux publics d'électricité (Turpe), etc.),
— la fourniture d'électricité au tarif réglementé et l'ensemble des questions afférentes (suivi des différents aspects de l'exécution du contrat, précarité énergétique, évolutions tarifaires, etc...),
— les objectifs et le positionnement à moyen terme du Sipperec ainsi que la mise au point et le suivi des plans d'actions correspondants à la compétence «électricité».

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/11/2014 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
400,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
400,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SARL Le Caloch Consultant
Пощенски адрес: 66 rue Jean Baptiste Lebas
Град: Bondues
Пощенски код: 59910
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.