Publications Office of the EU
„Sistem informatic de primire a raportărilor din partea avertizorilor în interes public și soluție software de management a dosarelor și pentru realizarea activităților de consiliere, asistență, instruire și informare” - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Sistem informatic de primire a raportărilor din partea avertizorilor în interes public și soluție software de management a dosarelor și pentru realizarea activităților de consiliere, asistență, instruire și informare”

  • Публикувано
    16/06/2025
  • Срок
    24/06/2025
  • Отваряне на оферти
    24/06/2025
  • Възложено
    24/09/2025
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
AGENTIA NATIONALA DE INTEGRITATE
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: RO321 Bucureşti
Стопански сектор (основен код по CPV)
72262000 Услуги по разработване на софтуер
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
22838777.2.2025
Описание

„Sistem informatic de primire a raportărilor din partea avertizorilor în interes public și soluție software de management a dosarelor și pentru realizarea activităților de consiliere, asistență, instruire și informare”, în cadrul proiectului: „Dezvoltarea sistemului PREVENT în vederea creșterii interoperabilității sistemelor electronice ale instituțiilor publice pentru verificarea ex-ante a conflictelor de interese în procesul de atribuire a contractelor de achiziții publice”, cod proiect PNRR/2022/C.7/I.4/1, conform specificatiilor caietului de sarcini. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificari înainte de data limită de depunere a ofertelor:21 zile. Autoritatea Contractantă va răspunde la solicitările de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.e-licitatie.ro
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.e-licitatie.ro
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
24/06/2025 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Pretul ofertei
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ENCORSA HQ
Пощенски адрес:
Град: Bucuresti
Пощенски код: 010163
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.