Publications Office of the EU
Фpaнция-Deauville: Разрушителни работи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Deauville: Разрушителни работи

  • Публикувано
    20/12/2013
  • Срок
    27/01/2014
  • Възложено
    07/03/2014
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Ville de Deauville
Място на изпълнение
NUTS code: FRD11 Calvados
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45111100 Разрушителни работи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
143,970.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

démolition de 3 bâtiments et d'une cave

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
143,970.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: leclerc demolition sas
Пощенски адрес: 191, rue Antoine Becquerel ZI Object'Ifs Sud
Град: Ifs
Пощенски код: 14123
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.