Publications Office of the EU
CZ-Brno: Компютърно оборудване и принадлежности - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

CZ-Brno: Компютърно оборудване и принадлежности

  • Публикувано
    10/09/2011
  • Срок
    14/10/2011
  • Отваряне на оферти
    14/10/2011
  • Възложено
    24/10/2011
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
4,000,000.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
4,017,665.00 CZK
Референтен номер на търга
PC/2011/OND
Описание

Dodávka PC a notebooků.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
14/10/2011 14:00
Място на изпълнение
Код по СРV

30200000 - Компютърно оборудване и принадлежности

30213000 - Персонални компютри

30210000 - Машини за обработване на данни (хардуер)

Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
4,000,000.00 CZK
Окончателна договорна стойност
4,017,665.00 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: UNIS COMPUTERS,a.s.
Пощенски адрес: Jundrovská 31
Град: Brno
Пощенски код: 624 00
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.