Publications Office of the EU
Bereitstellung digitale Unterschriftslösung und Online-Identifikation - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Bereitstellung digitale Unterschriftslösung und Online-Identifikation

  • Публикувано
    03/04/2026
  • Срок
    14/04/2026
  • Отваряне на оферти
    14/04/2026
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Charité Universitätsmedizin Berlin
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE300 Berlin
Стопански сектор (основен код по CPV)
72268000 Услуги по доставка на софтуерни продукти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
AL 16/26
Описание

Der Gegenstand des Vergabeverfahrens ist die Beschaffung, Implementierung und Bereitstellung einer digitalen Unterschrifts- und Online-Identifikations-Software für die Charité - Universitätsmedizin Berlin, Charitéplatz 1, 10117 Berlin. Es bestehen gesonderte Anforderungen nach dem Berliner Ausschreibungs- und Vergabegesetz (BerlAVG), siehe Vergabeunterlagen. Nähere Informationen können den auf der Vergabeplattform der Charité (https://vergabeplattform.charite.de) zur Verfügung gestellten Unterlagen entnommen werden.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://vergabeplattform.charite.de?tid=0918330eebc132b3dc32f18870a0b671
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://vergabeplattform.charite.de?tid=0918330eebc132b3dc32f18870a0b671
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
14/04/2026 11:00
Място на изпълнение
Код по СРV

72268000 - Услуги по доставка на софтуерни продукти

79130000 - Нотариални услуги

79000000 - Бизнес услуги: право, маркетинг, консултиране, набиране на персонал, печат и охрана

79132000 - Услуги по нотариални заверки и удостоверяване

79100000 - Юридически услуги

Метод на възлагане
Präsentation Teststellung
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.