Publications Office of the EU
Дaния-Frederiksberg: Услуги в областта на банковото и застрахователно дело - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Дaния-Frederiksberg: Услуги в областта на банковото и застрахователно дело

  • Публикувано
    24/08/2017
  • Срок
    25/09/2017
  • Отваряне на оферти
    25/09/2017
  • Възложено
    01/05/2018
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Ministry of Taxation
Място на изпълнение
NUTS code: DK011 Byen København
Местоположение на купувача
NUTS code: DK011 Byen København
Стопански сектор (основен код по CPV)
66100000 Услуги в областта на банковото и застрахователно дело
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
9,000,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
4,900,000.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
2017-2466
Описание

Lønmodtagernes Dyrtidsfond (“LD”) conducted an open procedure regarding Fund Management Services and Depository Services as announced in Contract Notice 2017/S 161-332360. Unfortunately, LD had to cancel this tender procedure, cf. Contract Notice 2017/S 193-396530, as all received tenders were considered non-compliant and “irregular. LD continued the procedure as a negotiated procedure cf. Section 61, 1) nº 2 of the Public Procurement Act and the negotiations have been conducted based on the same tender material. Thus, the object of the tender was to contract with a Fund Manager and a Depositary Bank (Global Custodian) regarding the fund management services and depositary services, respectively, of KLD’s assets. Nykredit Porteføljeadministration A/S and J.P. Morgan Europe, Copenhagen Branch, filial af J.P. Morgan Europe Limited, Storbritannien, has been awarded the contracts, and the contracts have been signed after the expiry of a 10 day standstill period.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Lønmodtagernes Dyrtidsfond
Национален регистрационен номер: 61552812
Пощенски адрес: Dirch Passers Allé 27, 2. sal
Град: Frederiksberg
Код по NUTS: DK011
Пощенски код: 2000
Държава: DNK
Лице за контакт: Michael Steen
Основен адрес: http://www.ld.dk
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
25/09/2017 13:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.