Publications Office of the EU
Фpaнция-Valence: Услуги, свързани с почистването на жилищни и други сгради и прозорци - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Valence: Услуги, свързани с почистването на жилищни и други сгради и прозорци

  • Публикувано
    18/10/2019
  • Срок
    09/12/2019
  • Отваряне на оферти
    10/12/2019
  • Възложено
    12/02/2020
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
SDIS 26
Място на изпълнение
NUTS code: FRK23 Drôme
Местоположение на купувача
NUTS code: FRK23 Drôme
Стопански сектор (основен код по CPV)
90911000 Услуги, свързани с почистването на жилищни и други сгради и прозорци
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
909,789.60 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
4
Референтен номер на търга
2019009aoo
Описание

Il s'agit d'un accord-cadre sans minimum ni maximum passé en application des articles L. 2125-1 1o, R. 2162-1 à R. 2162-6, R. 2162-13 et R. 2162-14 du code de la commande publique. Il donnera lieu à l'émission de bons de commande.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://www.sdis26.fr/InterSDIS/Pages/Marches.aspx
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
10/12/2019 10:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.