Publications Office of the EU
Гepмaния-Eichenau: Работи по стъклопоставяне - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Eichenau: Работи по стъклопоставяне

  • Публикувано
    08/03/2018
  • Срок
    10/04/2018
  • Отваряне на оферти
    10/04/2018
  • Възложено
    11/06/2018
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
AmperVerband (AV)
Място на изпълнение
NUTS code: DE21C Fürstenfeldbruck
Местоположение на купувача
NUTS code: DE21C Fürstenfeldbruck
Стопански сектор (основен код по CPV)
45441000 Работи по стъклопоставяне
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
446,103.45 EUR
Референтен номер на търга
BZ 20/2018
Описание

Glasfassade SG (Structural Glazing) mit elektrisch dimmbarer Sonnenschuztverglasung, AV-131

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: AmperVerband (AV)
Пощенски адрес: Bahnhofstr. 7
Град: Eichenau
Код по NUTS: DE21C
Пощенски код: 82223
Държава: DEU
Основен адрес: www.amperverband.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
10/04/2018 11:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
446,103.45 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Regensburger Metallbau GmbH & Co. Alu Bauelemente
Пощенски адрес: Liebigstraße 6
Град: Regensburg
Пощенски код: 93055
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.