Publications Office of the EU
Иcпaния-Мадрид: Медицинско оборудване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Мадрид: Медицинско оборудване

  • Публикувано
    10/07/2023
  • Срок
    07/08/2023
  • Отваряне на оферти
    23/08/2023
  • Възложено
    09/10/2023
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Servicio Madrileno de Salud, Hospital Universitario La Paz
Място на изпълнение
NUTS code: ES300 Madrid
Местоположение на купувача
NUTS code: ES300 Madrid
Стопански сектор (основен код по CPV)
33140000 Медицински консумативи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,132,368.48 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
348,482.56 EUR
Референтен номер на търга
P.A. 2023-0-43.
Описание

Suministro de sistema robótico para artroplastia de rodilla y cadera y suministro de material fungible para el Hospital Universitario la Paz

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariolapaz
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
23/08/2023 09:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
2,132,368.48 EUR
Окончателна договорна стойност
348,482.56 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: STRYKER IBERIA S.L.
Пощенски адрес:
Град: Alcobendas
Пощенски код:
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.