Publications Office of the EU
Норвегия-Ålesund: Услуги на водния транспорт - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Норвегия-Ålesund: Услуги на водния транспорт

  • Публикувано
    07/11/2019
  • Срок
    04/12/2019
  • Отваряне на оферти
    04/12/2019
  • Възложено
    31/01/2020
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Kystverket
Място на изпълнение
NUTS code: NO0A2 Vestland
Местоположение на купувача
NUTS code: NO0A3 Møre og Romsdal
Стопански сектор (основен код по CPV)
60600000 Услуги на водния транспорт
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,000,000.00 NOK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,000,000.00 NOK
Референтен номер на търга
2016/4590
Описание

The Norwegian Coastal Administration shall enter into a framework agreement for personnel transport services by vessels, mainly for the stretch between Fonnes and Sløvåg. Other assignments in accordance requirements must be expected. Examples thereof are general inspections, site inspections, etc.
The agreement period is 3 years with option for + 1 +1 year extension.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afjrucdzhz&GoTo=Tender
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
04/12/2019 12:05
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
1,000,000.00 NOK
Окончателна договорна стойност
1,000,000.00 NOK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Fonnes Båtservice as
Пощенски адрес: Fonnes 49
Град: Fonnes
Пощенски код: 5953
Държава: NOR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.