Publications Office of the EU
Фpaнция-Бордо: Оборудване, монтирано на обществените пространства в градовете - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Бордо: Оборудване, монтирано на обществените пространства в градовете

  • Публикувано
    27/07/2021
  • Срок
    10/09/2021
  • Отменено
    29/10/2021
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
institut polytechnique de Bordeaux
Място на изпълнение
NUTS code: FRI12 Gironde
Местоположение на купувача
NUTS code: FRI12 Gironde
Стопански сектор (основен код по CPV)
34928400 Оборудване, монтирано на обществените пространства в градовете
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
145,123.35 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
BxINP_2021-17
Описание

fourniture et pose d'abris vélos à proximité des bâtiments A et B de l'enscbp - bordeaux INP

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=799423&orgAcronyme=f2h
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
10/09/2021 12:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.