Publications Office of the EU
Гepмaния-Лайпциг: Услуги по преместване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Лайпциг: Услуги по преместване

  • Публикувано
    06/04/2022
  • Срок
    02/05/2022
  • Отваряне на оферти
    03/05/2022
  • Възложено
    22/07/2022
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Stadt Leipzig, Hauptamt
Място на изпълнение
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
98392000 Услуги по преместване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
811,195.97 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
0.02 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
L-10.61-2022-00134
Описание

Durchführung von Transport- und Vertrageleistungen für alle Umzugsvorhaben einzelner Ämter, Einrichtungen und Schulen der Stadt Leipzig

Метод на подаване
По електронен път чрез:
www.evergabe.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
03/05/2022 00:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.