Publications Office of the EU
D-Хайделберг: Работи по отнемане на азбест - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

D-Хайделберг: Работи по отнемане на азбест

  • Възложено
    26/07/2012
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: DE125 Heidelberg, Stadtkreis
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45262660 Работи по отнемане на азбест
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
318,468.03 EUR
Референтен номер на търга
12-02278
Описание

Schadstoffsanierung.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV

45262660 - Работи по отнемане на азбест

90700000 - Услуги, свързани с околната среда

45400000 - Довършителни строителни работи

90000000 - Услуги, свързани с отпадъчните води, битовите отпадъци, чистотата и околната среда

45453000 - Строителни работи по възстановяване и възобновяване

90740000 - Услуги по проследяване и наблюдение на замърсителите и възстановяване

Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
318,468.03 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Proklima GmbH
Пощенски адрес: Rathsbergstr. 70
Град: Nürnberg
Пощенски код: 90411
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.