Publications Office of the EU
Норвегия-Lillehammer: Услуги по почистване на улици от сняг - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Норвегия-Lillehammer: Услуги по почистване на улици от сняг

  • Публикувано
    13/06/2019
  • Срок
    12/07/2019
  • Отваряне на оферти
    12/07/2019
  • Възложено
    01/10/2019
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Lillehammer Kommune
Място на изпълнение
NUTS code: NO020 Innlandet
Местоположение на купувача
NUTS code: NO Norge
Стопански сектор (основен код по CPV)
90620000 Услуги по почистване на улици от сняг
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
6,000,000.00 NOK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
6,000,000.00 NOK
Референтен номер на търга
2019/4827
Описание

The contracting authority would like tenders for the hire of tractors, lorries, machines with drivers and equipment for snow clearing and gritting on municipal roads, residential streets, pavements and foot and cycle paths, as well as outside areas and squares with traffic.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://permalink.mercell.com/107585475.aspx
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
12/07/2019 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
6,000,000.00 NOK
Окончателна договорна стойност
6,000,000.00 NOK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Løype Anleggsdrift AS
Пощенски адрес: Baklivegen 1908
Град: Østre Gausdal
Пощенски код: 2651
Държава: NOR

Официално наименование: Sigurd og Ola Grimstad AS
Пощенски адрес: Baklivegen 1398
Град: Østre Gausdal
Пощенски код: 2651
Държава: NOR

Официално наименование: Skei Hyttetjenester D/A
Пощенски адрес: Østringsvegen 322
Град: Østre Gausdal
Пощенски код: 2651
Държава: NOR

Официално наименование: Oddgeir stubberud
Пощенски адрес: Vestre Gausdal
Град: bøgutua 6
Пощенски код: 2653
Държава: NOR

Официално наименование: Stig Roar Opseth
Пощенски адрес: Solbergvegen287
Град: Vestre Gausdal
Пощенски код: 2653
Държава: NOR

Официално наименование: Jon Erik Toft
Пощенски адрес: Nyhusgutua 3
Град: Follebu
Пощенски код: 2656
Държава: NOR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.