Publications Office of the EU
Гepмaния-Ilmenau: Цифрово-програмни металообработващи машини - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Гepмaния-Ilmenau: Цифрово-програмни металообработващи машини

  • Публикувано
    07/06/2019
  • Срок
    18/07/2019
  • Отваряне на оферти
    18/07/2019
  • Възложено
    12/08/2019
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
TU Ilmenau, Dezernat Finanzen, SG Beschaffung
Място на изпълнение
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Местоположение на купувача
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Стопански сектор (основен код по CPV)
42632000 Цифрово-програмни металообработващи машини
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
250,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
249,854.55 EUR
Референтен номер на търга
TU-053/19-24-MN
Описание

Lieferung einerCNC-Universal-Fräsmaschine in Kreuzschlittenbauweise und stabiler Gußkonstruktion.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: TU Ilmenau, Dezernat Finanzen, SG Beschaffung
Пощенски адрес: Max-Planck-Ring 14
Град: Ilmenau
Код по NUTS: DEG0F
Пощенски код: 98693
Държава: DEU
Основен адрес: http://www.tu-ilmenau.de
По електронен път чрез:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=262351
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
18/07/2019 10:00
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
250,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
249,854.55 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: DMG Mori Academy GmbH
Пощенски адрес: Gildemeisterstraße 60
Град: Bielefeld
Пощенски код: 33689
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.