Publications Office of the EU
CZ-Zlín: Тролейбуси - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Zlín: Тролейбуси

  • Публикувано
    24/03/2012
  • Срок
    11/05/2012
  • Отваряне на оферти
    11/05/2012
  • Възложено
    15/10/2012
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o.
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
34622300 Тролейбуси
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
340,000,000.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
328,600,000.00 CZK
Референтен номер на търга
DSZO25.
Описание

Předmětem veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy, jejímž obsahem bude sjednání podmínek pro dodávku nových 25 ks městských plně nízkopodlažních trolejbusů typu SD, SK, KD, KK (dle technické specifikace viz příloha č. 1 ZD) pro Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o., se sídlem ve Zlíně, Podvesná XVII/3833. Předmět veřejné zakázky obsahuje dále veškeré náklady, jejichž vynaložení uchazeči předpokládají při plnění veřejné zakázky a to zejména náklady na zavedení plnohodnotného servisního místa za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci, v technické specifikaci, tj. zejména náklady na dodávku servisních zařízení, speciálního nářadí a diagnostických přístrojů, všechny nutné aktualizace potřebné pro servis a objednávání ND po dobu záruky vozidel a dále náklady na zaškolení zaměstnanců zadavatele k provádění oprav a servisu dodaných trolejbusů dle zadávací dokumentace a technické specifikace.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
11/05/2012 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
340,000,000.00 CZK
Окончателна договорна стойност
328,600,000.00 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Škoda Electric a.s.
Пощенски адрес: Tylova 1/57
Град: Plzeň
Пощенски код: 301 28
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.