Publications Office of the EU
Технически спецификации за възлагане на обществена поръчка за доставка и монтаж на фотоволтаична инсталация и нейното узаконяване, включени в цялостния проект за чиста енергия в община Сан Исидро, които се възлагат чрез открита процедура по обикновената процедура и подлежат на хармонизирано регулиране (SARA) - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Технически спецификации за възлагане на обществена поръчка за доставка и монтаж на фотоволтаична инсталация и нейното узаконяване, включени в цялостния проект за чиста енергия в община Сан Исидро, които се възлагат чрез открита процедура по обикновената процедура и подлежат на хармонизирано регулиране (SARA)

  • Публикувано
    18/03/2025
  • Срок
    23/03/2025
  • Отваряне на оферти
    25/03/2025
  • Възложено
    31/10/2025
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Alcaldía del Ayuntamiento de San Isidro
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Стопански сектор (основен код по CPV)
09332000 Инсталация за използване на слънчева енергия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
273,288.20 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
3406/2024
Описание

Слънчево фотоволтаично захранване и инсталация, разположени на земята, с възможност за колективно потребление на собствена електроенергия, захранващи следните сгради: съблекални, детска градина, класни стаи 1 и класни стаи 2. Електрическата мощност на инсталацията ще бъде 144,90 kW, а очакваното годишно производство от 243 437,79 kWh. Освен това ще бъде инсталирана система за натрупване с капацитет за съхранение от 285 kWh. Всяко споменаване, което би могло да бъде направено в настоящата техническа спецификация и приложенията към нея, пряко или непряко, на модели, типове или всяко друго споменаване, което би могло да бъде свързано с търговска марка, трябва да се разбира като направено с чисто индикативна цел по отношение на характеристиките и качествата, за да се улесни описанието на въпросните изделия. В настоящата техническа спецификация се определят обхватът, условията и минималните технически характеристики, които трябва да бъдат изпълнени. За доставката и планираното инсталиране ще се извърши от специализирана компания, която има необходимата платежоспособност, посочена в PCAP. Алтернативно, тази платежоспособност може да бъде обоснована от сертификата за класификация на изпълнителите в следните групи и подгрупи: Група I, подгрупа 9, категория 2 Проследяването на работата, която предстои да бъде извършена, и необходимата техническа координация на същата ще се извършват от общински техници. Настоящата покана за участие в търг е част от плана за възстановяване, трансформация и устойчивост на правителството на Испания, окончателно одобрен със споразумение на Министерския съвет от 13 юли 2021 г. въз основа на предложението, одобрено от Европейската комисия на 16 юни 2021 г., и ще бъде разработена в съответствие с основанията, уредени в същото постановление, на конкурентна основа.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
required
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
25/03/2025 13:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Ampliación de garantia.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 20
Критерий:
Вид: quality
Описание: Plazo.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 30
Критерий:
Вид: price
Описание: Precio.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 50
Прогнозна стойност
273,288.20 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SOCIEDAD IBÉRICA DE CONSTRUCCIONES ELÉCTRICAS, S.A.
Пощенски адрес:
Град: ALCOBENDAS
Пощенски код: 28108
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.