Publications Office of the EU
AS35 обществени съоръжения Базел SBB и Westkopf 2-ра част вкл. нов Margarethenbrücke - общо планиране услуги строителство, фази 31-33 - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

AS35 обществени съоръжения Базел SBB и Westkopf 2-ра част вкл. нов Margarethenbrücke - общо планиране услуги строителство, фази 31-33

  • Публикувано
    06/01/2026
  • Срок
    03/03/2026
  • Възложено
    28/04/2026
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Chemins de fer fédéraux suisses CFF, Infrastructure - Achats, Supply Chain et production - Achats projets de construction, Région Centre
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: CH023 Solothurn
Стопански сектор (основен код по CPV)
71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
14,361,534.00 CHF
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

От името на федералното правителство SBB планира допълнително пресичане с перонна връзка на гарата на SBB в Базел. Този проект, наречен Audience Facility (входът Perron на Маргаретен), има за цел да отвори всички Перони със статично независим личен мост, успореден на моста Маргаретен. От една страна, трябва да се планира замяна на съществуващото Margarethenbrücke (новото Margarethenbrücke) в съответствие с бъдещите изисквания за дългосрочно разширяване на железопътния транспорт. От друга страна, кантон Базел-Стад иска да оптимизира новия мост за трамвайно, велосипедно и пешеходно движение. Планирането на архитектурата, ландшафтната архитектура и гражданското строителство вече е възложено чрез процедури за възлагане на обществени поръчки за проучвания. Проектите включват и мащабни ремонтни дейности в цялата зона на трасето между Hauptpasserelle Basel SBB и река Birsig. Това изисква значителни корекции в системата на пистата и перона. За тази цел се търси цялостно управление на планирането и координация на железопътните технологии. С този проект се търсят следните услуги за етапи 31—33 от оценката на въздействието върху устойчивото развитие: * общо управление общо планиране * гражданско строителство / гражданско строителство, включително управление на строителните работи гражданско строителство и път * пътно платно * кабелно гражданско строителство * строителство / координатор на железопътните технологии Подробно описание съгласно документ Б.01 Описание на проекта и изпълнението.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
tdf-non-av
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Zuschlagskriterien
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
14,361,534.00 CHF
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: DE_Aegerter & Bosshardt AG
Пощенски адрес:
Град: Basel
Пощенски код: 4052
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.