Publications Office of the EU
Фpaнция-Le Mans: Услуги по ремонт на товарни автомобили - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Le Mans: Услуги по ремонт на товарни автомобили

  • Публикувано
    11/09/2018
  • Срок
    09/10/2018
  • Отваряне на оферти
    10/10/2018
  • Възложено
    18/01/2019
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Място на изпълнение
NUTS code: FRG04 Sarthe
Местоположение на купувача
NUTS code: FRG04 Sarthe
Стопански сектор (основен код по CPV)
50114100 Услуги по ремонт на товарни автомобили
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
440,000.00 EUR
Референтен номер на търга
2018_0092_fcs_bl
Описание

Cette consultation s'effectue dans le cadre d'un groupement de commandes (article 28 de l'ordonnance nº 2015-899 du 23.7.2015) avec les organismes suivants: ville du Mans. Le coordonnateur du groupement est Le Mans Métropole. Elle aboutira à la conclusion de 2 accords-cadre (un par collectivité) à bons de commande avec maximum annuel. LMM: maxi 90 000 EUR HT, ville du Mans: maxi 20 000 EUR HT.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Национален регистрационен номер: 24720013200014
Пощенски адрес: Pôle marchés et achats publics, CS 40010 — 16 avenue François Mitterrand — Le Condorcet
Град: Le Mans
Код по NUTS: FRG04
Пощенски код: 72039
Държава: FRA
Основен адрес: http://www.lemans.fr
По електронен път чрез:
http://www.sarthe-marchespublics.fr
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
10/10/2018 09:00
Купувачи
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
440,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: AD 72
Пощенски адрес: 35 bd Pierre Lefaucheux
Град: Le Mans
Пощенски код: 72100
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.