Publications Office of the EU
Гepмaния-Güstrow: Монтажни работи на дограма, интериорни и други завършващи елементи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Güstrow: Монтажни работи на дограма, интериорни и други завършващи елементи

  • Публикувано
    29/05/2020
  • Срок
    26/06/2020
  • Отваряне на оферти
    26/06/2020
  • Възложено
    16/07/2020
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Barlachstadt Güstrow
Място на изпълнение
NUTS code: DE80K Landkreis Rostock
Местоположение на купувача
NUTS code: DE80K Landkreis Rostock
Стопански сектор (основен код по CPV)
45420000 Монтажни работи на дограма, интериорни и други завършващи елементи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
64,856.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Die Barlachstadt Güstrow beabsichtigt die Sanierung und Erweiterung der Thomas-Müntzer-Schule Güstrow. Im Zuge dieser Maßnahme sind Tischlerarbeiten notwendig.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Barlachstadt Güstrow
Пощенски адрес: Markt 1
Град: Güstrow
Код по NUTS: DE80K
Пощенски код: 18273
Държава: DEU
Основен адрес: www.guestrow.de
По електронен път чрез:
https://portal.evergabemv.de/E45799838
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
26/06/2020 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
64,856.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Brabänder Innenausbau GmbH
Пощенски адрес:
Град: Güstrow
Пощенски код: 18273
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.