Publications Office of the EU
Гepмaния-Bad Nenndorf: Работи по изолации на покривни конструкции - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Bad Nenndorf: Работи по изолации на покривни конструкции

  • Публикувано
    17/05/2018
  • Срок
    28/06/2018
  • Отваряне на оферти
    28/06/2018
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Stadt Bad Nenndorf
Място на изпълнение
NUTS code: DE928 Schaumburg
Местоположение на купувача
NUTS code: DE928 Schaumburg
Стопански сектор (основен код по CPV)
45261410 Работи по изолации на покривни конструкции
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
715,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Dachabdichtungsarbeiten
CPV-Codes:
45261214-7 Bitumendachdeckarbeiten
45261300-7 Klempnerarbeiten
45261310-0 Blechverwahrungsarbeiten
45261410-1 Dachabdichtungs- und -dämmarbeiten
45261420-4 Abdichtungsarbeiten gegen Wasser

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Stadt Bad Nenndorf
Пощенски адрес: Rodenberger Allee 13
Град: Bad Nenndorf
Код по NUTS: DE928
Пощенски код: 31542
Държава: DEU
Лице за контакт: Stadt Bad Nenndorf, Yvonne Reinhardt
Основен адрес: www.nenndorf.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
28/06/2018 11:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
715,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.