Publications Office of the EU
Концесия за обществена услуга за градски пътнически превоз с автомобилен транспорт в община Рагуза - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Концесия за обществена услуга за градски пътнически превоз с автомобилен транспорт в община Рагуза

  • Публикувано
    01/07/2026
  • Срок
    02/09/2026
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Comune di Ragusa
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ITG18 Ragusa
Стопански сектор (основен код по CPV)
60100000 Пътни транспортни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
11,272,727.20 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
3e2e942a-7be7-40d9-a69b-2e7ab636c9cc@24-G-2519
Описание

Концесия за обществена услуга за градски пътнически превоз с автомобилен транспорт в община Рагуза

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://appalti.ragusa.lavoripubblici.sicilia.it
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://appalti.ragusa.lavoripubblici.sicilia.it
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV

60100000 - Пътни транспортни услуги

60112000 - Услуги на обществения пътен транспорт

60110000 - 60110000

Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: Riduzione percentuale sull'importo a base di gara
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Критерий:
Вид: quality
Описание: Qualità
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
11,272,727.20 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.