Publications Office of the EU
Гepмaния-Lauf: Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Lauf: Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации

  • Публикувано
    07/05/2021
  • Срок
    02/06/2021
  • Отваряне на оферти
    02/06/2021
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Lauf Bauamt FB5
Място на изпълнение
NUTS code: DE259 Nürnberger Land
Местоположение на купувача
NUTS code: DE259 Nürnberger Land
Стопански сектор (основен код по CPV)
45331000 Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
2021-5.2-V090
Описание

Generalsanierung Bertleinschule Lauf an der Pegnitz Bauabschnitt 1b – Heizungsinstallation.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/802D950A-B59D-44F4-90A2-6322D8DF4E9D
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
02/06/2021 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.