Publications Office of the EU
Чешка република-Прага: Услуги по оказване на помощ, свързана със софтуерните продукти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Чешка република-Прага: Услуги по оказване на помощ, свързана със софтуерните продукти

  • Обявено
    20/09/2013
  • Публикувано
    19/12/2013
  • Срок
    03/02/2014
  • Отваряне на оферти
    03/02/2014
  • Възложено
    26/03/2014
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Česká republika – Ministerstvo zemědělství
Място на изпълнение
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
72261000 Услуги по оказване на помощ, свързана със софтуерните продукти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
7,700,000.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
7,622,000.00 CZK
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytnutí licenční podpory softwarových produktů platformy Hewlett-Packard „HP Dohledy” a „HP Data Protector” od data podpisu smlouvy do 31.12. 2014. Licenční podpora bude zahrnovat:
— průběžné poskytování programových korekcí (upgrade, update),
— spolupráci techniků ve střediscích HP Response Center (supportní centrum poskytovatele) s IT administrátory MZe,
— poradenství k funkcím a použití software, diagnóze a řešení problémů.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Rowan Legal, advokátní kancelář s.r.o.
Национален регистрационен номер: 28468414
Пощенски адрес: Na Pankráci 1683/127
Град: Praha 4
Пощенски код: 140 00
Държава: CZE
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
03/02/2014 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
7,700,000.00 CZK
Окончателна договорна стойност
7,622,000.00 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: UNITEC CS a.s.
Пощенски адрес: Černokostelecká 24
Град: Praha 10
Пощенски код: 100 00
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.