Publications Office of the EU
2237-3 _VgV _Kindergarten Merdingen _Техническо планиране Техническо сградно оборудване HLS - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

2237-3 _VgV _Kindergarten Merdingen _Техническо планиране Техническо сградно оборудване HLS

  • Публикувано
    05/03/2026
  • Срок
    03/04/2026
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Gemeinde Merdingen
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Стопански сектор (основен код по CPV)
71300000 Инженерни услуги в строителството
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
598,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
2237-3_VgV_Kindergarten Merdingen_Fachplanung Technische Gebäudeausrüstung HLS
Описание

Поради увеличаването на броя на студентите във Werkrealschule през последните години, настоящото изискване за пространство не може да бъде настанено в съществуващите райони на основната и административната сграда. В бъдеще може да се очаква допълнително увеличение поради строителните зони, които вече се изпълняват. През последните години съществуващите специализирани зали вече редовно се преустройват, така че да може да се създаде необходимият брой класни стаи. Разширението (компонент Б.1) вече има за цел да създаде пространство за допълнителни класни стаи и необходимите специализирани стаи. Освен това са планирани и мерки за реконструкция и обновяване на съществуващата сграда (компонент B+C).

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y3WMCTJ
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y3WMCTJ
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
1. Zusammensetzung und Erfahrung des vorgesehenen Projektteams
Прогнозна стойност
598,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.