Publications Office of the EU
Гepмaния-Kiel: Формуляри - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Kiel: Формуляри

  • Публикувано
    14/09/2018
  • Срок
    26/10/2018
  • Отваряне на оферти
    29/10/2018
  • Възложено
    10/12/2018
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Място на изпълнение
NUTS code: DEF0 Schleswig-Holstein
Местоположение на купувача
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
22820000 Формуляри
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
442,000.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Kauf und Lieferung von Vordrucken für Dataport.
Das Los 1 beinhaltet Blanco-Rollenpapiere und Zahlschein- bzw. Überweisungsträgervordrucke (teilweise Rollen- bzw. Einzelblattware).
Das Los 2 beinhaltet Bescheide als Rollenware – diese müssen auch im Einzelblatt-Format lieferbar sein.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Пощенски адрес: Gartenstr. 6
Град: Kiel
Код по NUTS: DEF02
Пощенски код: 24103
Държава: DEU
Лице за контакт: Ralf Krätschmann
Основен адрес: www.gmsh.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
29/10/2018 09:00
Място на изпълнение
Код по СРV
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.