Publications Office of the EU
Suministro de lacteos, huevos y carne fresca con destino a las cocinas del Hospital de León y el Hospital Santa Isabel pertenecientes ambas al Complejo Asistencial Universitario de León. - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de lacteos, huevos y carne fresca con destino a las cocinas del Hospital de León y el Hospital Santa Isabel pertenecientes ambas al Complejo Asistencial Universitario de León.

  • Публикувано
    19/02/2025
  • Срок
    20/03/2025
  • Отваряне на оферти
    21/03/2025
  • Възложено
    04/06/2025
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Gerencia de Atención Especializada de León
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ES413 León
Стопански сектор (основен код по CPV)
15119000 Месо от други животни
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,576,667.40 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
5
Референтен номер на търга
3301-331-1-2025-15411
Описание

Suministro de lacteos, huevos y carne fresca con destino a las cocinas del Hospital de León y el Hospital Santa Isabel pertenecientes ambas al Complejo Asistencial Universitario de León

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
required
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
21/03/2025 10:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.