Publications Office of the EU
Фpaнция-Chelles: Услуги по почистване на сгради, без жилищните - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Chelles: Услуги по почистване на сгради, без жилищните

  • Публикувано
    12/10/2016
  • Срок
    16/11/2016
  • Отваряне на оферти
    17/11/2016
  • Възложено
    27/12/2016
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Ville de Chelles
Място на изпълнение
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Местоположение на купувача
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Стопански сектор (основен код по CPV)
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
3,024,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,799,603.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
2016/S 197-355226
Описание

Entretien ménager des bâtiments communaux, des crèches et des écoles.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Ville de Chelles
Пощенски адрес: parc du Souvenir Emile Fouchard
Град: Chelles
Код по NUTS: FR102
Пощенски код: 77500
Държава: FRA
Лице за контакт: Direction de la commande publique
Основен адрес: http://www.chelles.fr
По електронен път чрез:
https://marchespublics-ville-chelles.omnikles.com
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
17/11/2016 10:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.