Publications Office of the EU
Dostawa odzieży roboczej i ochronnej sprawa 86/2024 - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa odzieży roboczej i ochronnej sprawa 86/2024

  • Публикувано
    07/10/2024
  • Срок
    06/11/2024
  • Отваряне на оферти
    06/11/2024
  • Възложено
    24/12/2024
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Skarb Państwa - 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (13 WOG)
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL616 Grudziądzki
Стопански сектор (основен код по CPV)
18100000 Работни дрехи, специално работно облекло и аксесоари
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
283,874.72 PLN
Референтен номер на търга
86/2024
Описание

Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży roboczej i ochronnej , zgodnie z wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/990701
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://platformazakupowa.pl/transakcja/990701
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
06/11/2024 08:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
cena - 100%
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
283,874.72 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MADA" Kosiec i Wspólnicy Sp. k.
Пощенски адрес:
Град: Warszawa
Пощенски код: 02-170
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.